رابطه موفق داشته باشیم

هیچ وقت به این موضوع فکر کردید که چرا در روابطتون موفق نیستید یا اصطلاحا شکست می خورید ؟ این روابط طیف وسیعی را در بر می گیرد

شخص نیازمندی که در خیابان با او برخورد می کنید و با او یک رابطه کوتاه مدت برقرار می کنید

روابطی که در حیطه کاری خود دارید: به عنوان یک فروشنده می خواهید کالایی را به شخصی بفروشید

در اداره خود ناچار به ایجاد رابطه با همکاران بالا دست یا پایین دست یا هم رده خود هستید

در جمع خانواده ناچار به برقرای رابطه با افراد خانواده :همسر .پدر . مادر .فرزندان...هستید

رابطه احساسی با شخصی برقرار می کنید

در همه موارد بالا به رد و بدل کردن دسته ای از کالا یا خدمات می پردازید .گاهی موفق هستید و به نتیجه دلخواه می رسید و گاه اینطور نیست .

آیا فرمول خاصی وجود دارد که شانس موفقیت ما در این روابط بالا برود؟

پایان قسمت اول

/ 4 نظر / 12 بازدید
گزینگ

وای چه عکس قشنگی خیلی خوشکله ولی خودت خوشکلتری برای ارتباط با تو که همیشه ژنجاه درصد قضیه حله ژنجاه درصد دیگه شم برای قسمت دوم می نویسم

دست کوچولو

آخ که این مقوله ارتباطات خیلی مقوله ی پیچیده ای است.

فرناز

این تریپی بود که باید آخرش اضافه می کردی: "ادامه ی این موضوع را در برنامه ی بعدی پی می گیریم" یا "در برنامه ی بعدی به راه حل های این موضوع خواهیم پرداخت" :د اما کامنت جدی: هیج فرمول خاصی برای هیچ چیزی در دنیا وجود نداره. حتی ریاضیات هم یه توهم بیخوده! همونطور که مطلقیات در دنیا رو به صفر میل می کنن و به قول هایزنبرگ هیچ چیز در دنیا قطعی نیست پس هیچ فرمول قطعی برای بهتر کردن روابط وجود نداره. جدا از این و با فرض مطلق بودن یه سری چیزا میشه برای هر شخص با یه ویژگی های شخصیتی خاص یه سری راه حل مناسب واسه موفقیت توی روابط پیدا کرد. احتمالا البته!

گزینگ

چیزی که گفتی فرناز عزیز یعنی یک درآمیختگی بلامانع که حتما باید از فاز فکر بگذرد تا به عمل آید. وعدم قطعیت همان نظم مطلق در بی نظمی مطلق است. ولی موضوع ساده تر از ایناست یعنی اساسا ریحان عادت نداره کار رو پیچیده کنه بلکه فقط منظورش این بود که چه جوری میشه یه کم به همدیگه راحت تر برخورد کرد تا یک رابطه ی بهتری ایجاد بشه. خودم برای یه لحظه فکر کردم ارتباط با تو فاز فکریش خیلی طولش بیشتره و طول میکشه تا مایل به صفرش کرد.