قدردانی

عزیز دلم

امروز می خوام از همه قدر نشناسی هات تشکر کنم.امروز یه بار دیگه به اون شهودهای کم یابم رسیدم.امروز به خودم اومدم و دیدم چقدر مدیونتم.مدیون قدرنشناسیت.

که اگر قدر نشناسی تو نبود همچنان ادامه راه رو برای دیگران زندگی می کردمو همچنان این ریحانه بیچاره رو خفه می کردم.اگر قدر شناس بودی یه روزی به خودم می اومدم و می دیدم همه عمرم واسه دیگران زندگی کردم و فقط دلمو به قدر شناسیشون خوش کردم.تو باقی عمر منو نجات دادی.تو منو مدیون خودت کردی.

دینمو ادا می کنم قول می دم اول واسه خودم زندگی کنم.هرگز فراموش نمی کنم که تو با قدرنشناسیت باقی عمرمو به من برگردوندی.قول می دم همه تلاشمو بکنم که لذت ببرم.

/ 17 نظر / 11 بازدید
نمایش نظرات قبلی
نوای مهر

درودی به زلالی مهر با آرزوی بهروزی و به روزی شما و تارنگارتان ، به روزم و چشم براه حضور سبزتان در مهراوه ام پیروز باشی و سبز

گزینگ

قدر دانی بسه دیگه یه چیزی بگو دلمون وا شه!

نازی

خانوم خوشگله ! تولدت مبارک [گل]

نازی

من فقط به یاده خودت بودم چون سالگرد فروغ بیست وچهار بهمنه . [نیشخند]

گزینگ

تولد درد شب چون به سر آمد سحر از مادر خورشید بزاد شمع ماما عرق از چهره زدود ------------------------------------------ تو باید متولد می شدی!

نوای مهر

درودی به زلالی مهر زادروزتون با چند روز دیرکرد خجسته و شاد باد . ببخشید که دیر شد . براتون آرزوی سدو بیست سال زندگی همراه با تندرستی و شادکامی و مهر و پیروزی و بهروزی دارم همراه با بهترین آرزوها پیروز باشی و سبز

نوای مهر

درودی به زلالی مهر آیین چراغ خامشی نیست ... پیروز باشی و سبز [گل]

رایحه

تولدت با خیلی تاخیر و خیلی عذر خواهی مبارک.[ماچ] به روز کن جیگر ما منتظریم.[ماچ]

رایحه

تولدت با خیلی تاخیر و خیلی عذر خواهی مبارک.[ماچ] به روز کن جیگر ما منتظریم.[ماچ]

گزینگ

ااااااااااااااااااااااااااه تو هم دیگه شورشو درآوردی